Firma BSI Betony Wodoszczelne K. Gadzina, P. Libront, M. Sendor Sp. J powstała w 2006 roku . Jesteśmy wykonawcą specjalistycznych robót budowlanych w branży hydroizolacji konstrukcji żelbetowych. Prace budowlane realizujemy w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte przy wykonywaniu zadań dla licznego grona kontrahentów i podmiotów współpracujących.

Skuteczna ochrona obiektów przed oddziaływaniem wody i wilgoci w obiektach przez nas zrealizowanych jest bezpośrednią odpowiedzią na wszystkie pytania, które mogą się pojawić przy wyborze naszej oferty i potwierdzeniu naszej wiarygodności.

Naszą misją jest sprzedaż wysokiej jakości wykonanych usług dając jednocześnie satysfakcję i spełnienie oczekiwań naszych Klientów.

W ramach przygotowania produkcji i w toku realizacji robót budowlanych w technologii betonu wodoszczelnego współpracujemy ściśle z Inwestorami, Konstruktorami i Firmami Wykonawczymi służąc niezmiennie i  z zaangażowaniem swoimi zasobami wiedzy i doświadczeniem.

Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań technologicznych oraz materiałowych przyczyniając się do osiągnięcia wyznaczonych celów. Gwarantujemy solidne partnerstwo i profesjonalizm w pracy, zapraszamy do współpracy Wszystkich, którzy w swojej działalności spotykają się z tematyką izolacji przeciwwodnej budowli. Prosimy o przesyłanie zapytań ofertowych w formie elektronicznej na adres: biuro@betonywodoszczelne.pl.

Potwierdzeniem naszych kompetencji są referencje wystawione przez współpracujących z nami partnerów

Gwarantujemy solidne partnerstwo i profesjonalizm w pracy. Zapraszamy do współpracy…

Nasza oferta

Oferujemy wykonanie wszelkich robót hydroizolacyjnych bezpowłokowych w technologii betonu wodoszczelnego.

Parkingi podziemne

Piwnice

Stropy tarasowe