Beton wodoszczelny to nie tylko cecha materiału, lecz kompleksowy system gwarantujący absolutną szczelność budynku, tak części podziemnych jak również stropodachów i tarasów. Elementy żelbetowe stają się przegrodami przeciwwodnymi i nie wymagają pokrycia jakimikolwiek powłokami izolacyjnymi. Idea betonu wodoszczelnego polega na założeniu, że przy określonej grubości elementu i niezarysowanym przekroju woda nie jest w stanie przedostać się od strony zewnętrznej do wnętrza konstrukcji. Wodoszczelność zapewnia odseparowanie od siebie strefy kapilarnego transportu wody i strefy oddania nadmiaru wilgoci.

Skutecznie funkcjonujące hydroizolacje to nie tylko komfort użytkowania, to także bezpieczeństwo. Nasza firma od wielu lat zapewnia naszym klientom trwałe i niezawodne zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji żelbetowych. Realizacja każdego zlecenia obejmuje przede wszystkim przemyślany projekt, dobór materiałów najwyższej jakości i doświadczenie brygad wykonawczych.

Nasze rozwiązania gwarantują:

  • wieloletnią szczelność,
  • trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • ograniczony zakres czynności konserwacyjnych.

Każdy żelbetowy obiekt kubaturowy musi być odporny na działanie wód gruntowych i opadowych. W tym celu konieczne jest zastosowanie indywidualnie dobranych rozwiązań konstrukcyjnych i wykonawczych. Dzięki swojej wszechstronności i elastyczności, proponowana przez nas technologia znajduje zastosowanie w bardzo różnych obiektach gwarantując im szczelność niezależnie od poziomu wód gruntowych, klimatu czy innych uwarunkowań.